Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Admiral [sav. šmėkhliukė]

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyŠt. 29 12 - 19:17:02

Ateinu pas žirgą,atsinešu kantarą,kordą ir poponą bei šepečių dėžę.
-Labas mano mažulyti, kaip tau naujieji namai?Tikiuosi čia ilgai gyvensim ;].
Įeinu į gardą,kol kalbu su juo,pavaišinu jį morkom ir nušukuoju,po to uždedu kantarą ir prisegu kordą.išsivedu į maniežą.




Grįžtam Admiral šiek tiek pavargęs.
-Šiandien daug nekankinsiu, nes dar nepripratęs...
Nuimu kantarą ir suvynioju kordą.pašukuoju ir uždedu poponą,po to dar duodu keletą morkų ir išeinu.
-Iki gražuolyti mano ;]*.
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyAntr. 1 01 - 18:06:00

ateinu pas savo gražuolį.sunkei, bet atsitysiu inventorių ir pasikabinu šalia, nueinu dar atsinešt šepečių dėžę, dar pakeliui paimu porą skanėstų ir grįžtu pas jį.įeinu į vidų su šepečių dėže.pavaišinu žirgą skanėstais.
-na imk skanėstus, o tada eisim pabėgiot.
o po to nušukuoju jį visą.ir pasibalnojus jį išsivedu.


grįžom pavargę.
-nu pavargai ane?aš tai jau atėjau pas tave pavargus Laughing , suprantu tau naujieji tai atneša darbą, o man tai galvos skausmą ypač pirmą dieną Laughing .na ok reik nubalnot tave.
nubalnoju jį ir uždedu poponą,nuvynioju bintus ir pavaišinu skanėstais.
-iki Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyTr. 2 01 - 17:46:58

ateinu pas žirgą, atsinešu inventorių ir užeinu į gardą su šepečiais .nušukuoju jį visą iki blizgesio, išvalau kanopas ir iššukuoju karčius, paploju per kaklą ir pasibalnoju,užmetu poponą ir išsivedu į hipodromą,išeidama užsidedu striukę ir manęs jau laukia Bridži.

~~~~~~

grįžtam po valandos, pavargę, nuimu poponą ir nubalnoju, po to uždedu kitą poponą ir duodu keletą skanėstų.susirenku inventoriuų ir išeinu.
- iki ;*
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyTr. 2 01 - 18:28:50

~Profilaktine perziura~
*Apziuretas kunas- zaizdu nera.
*Padaryti kraujo tyrimai.
*Apziuretos akys,dantys,kanopos.
*Paskiepytas.
*Po treniruotes pamatuotas pulsas- normlaus.
Pastabos: nera.Zirgas sveikas
.
Atgal į viršų Go down
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyPen. 4 01 - 18:45:06

* ateinu pas savo žirgą.
- labas mano gražiausiasis lenktynini arkliuk ;D Like a Star @ heaven
paploju jam per kaklą ir nuimu poponą, duodu morką ir nušukuoju jį iki bližgesio.tada užvynioju jam bintus.
- nu ko tu kuitiesi po mano kišenes?a? ;D imk jau imk tu tą morką.
paploju per kaklą ir baigiu vynioti bintus.uždedu kantarą ir poponą, susegioju.pavaišinu paskutine morką ir išsivedu žirgą į pieva truputį pabėgioti.

~~~~~~


grįžtam iš pievos po valandos.viską nuimu, nušukuoju su masąžiniu šepečiu ir nuvynioju bintus.žirgas isikaulyja dar skanėstų.
- na gerai imk morką, tik dėl tavęs dabar buvau nuėjus pasiimti skanėstų.
po to dar visą saują duodu džiovintų braškių.paploju per kaklą ir uždedu gardinį poponą.
- na iki gražuoliuk ;]*
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] EmptyŠt. 5 01 - 17:01:31

* ateinu pas savo gražuoliuką.
atsinešu poponą, šepečius ir kantarą su virve.pasikabinu viską šalia, pasiimu šepečius ir ateinu pas žirgą į gardą.jis mane įdėmiai stebi.nuimu gardinį poponą ir imuosi šukavimo darbo.
- na pagaliau nušukavau tave visą, beliko iškrapštyti kanopas.
pasiimi krapštuką ir išvalau kanopas.paploju jam pe rkaklą ir užmetu atsineštą poponą ir uždedu kantarą, galiausiai prisegu vedimo virvę.išsivesdu žirgą į baseiną o po to į soliariumą.

~~~~~~~


grįžtam po gerų 40 minučių, nuimu vieną poponą ir uždedu gardinį, nuimu kantarą, duodu visą saują morkų ir dar įpilu jam į ėdžias keletą obuolių ir morkų.
- na iki ;*
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
Sponsored content





Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Admiral [sav. šmėkhliukė]   Admiral [sav. šmėkhliukė] Empty

Atgal į viršų Go down
 
Admiral [sav. šmėkhliukė]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Arklidės-
Pereiti į: