Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 horsines kuryba

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
horsine16
Kroso trenerė
Kroso trenerė
horsine16


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Miestas : siauliai

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 19:56:24

nesmerkit tai manopirmasis kurinys



Tai buvo mano pirma diena žirgyne, svajojau išmokti gerai joti ,turėti žirgą prisijaukinti jį .Bet nėra čia ko svajoti , reikia pasakoti istorija.
Pirma diena žirgyne susipažinau su trenere ir žirgais.
Trenere priėjusi pasakė : pramoksi joti gausi žirgą kuriuo rūpinsies ir josi.
Laukiau tos akimirkos jojau daug mokinausi ir stengiausi.
Praėjo 2 metai , eiline diena nuskubėjau į žirgyną, nubėgau į arklides pasisveikinau su žirgais, ir viename garde stovėjo naujas žirgas man visiškai nematytas. Neilgai teko prie jo pabūti nes atėjo trenerė.
Trenerė atėjus pasakė turiu tau naujiena. Nustebau, bet tuo pačiu ir apsidžiaugiau.Ji prisėdo prie stalo ,atsikvėpė ir sako: Tu josi tą naują žirgą JO vardas Šešėlis jam 5 metai jo paskirtis konkūras kaip matei širmas. Turėsi juo rūpintis.
Apsidžiaugiau , pakilau nuo kedės ir bėgau pas naująjį savo draugą . Bet jam aš nebuvau įdomi. Jis nekreipė į mane dėmesio. Bandžiau jį prisijaukinti skanėstais,bet veltui.
Laikui bėgant mes tapome geriausi draugai, nei aš nei jis nepastebėjome kaip greit viskas įvyko. Atėjo vasara, prasidėjo varžybų sezonas. Trenere sake važiuosim ir ji tesėjo savo pažadą .Abu sustartavome puikiai.Viskas buvo nerealu,kai ateidavau pas jį ir pašaukdavau jis atbėgdavo. Ši draugyste tapo daugiau nei draugyste. Atrodė kad aš ir šešėlis amžinai, bet deja aš klydau.
Vasarai baigiantis šešėlis susirgo, susirgo neišgydoma liga.
Maniau, kad tai tik baisus košmaras bet deja tai ne košmaras tai žiauri tikrove.Bandžiau jam padėti , bet veltui. Tuo metu norėjau mesti šį sportą , bet ne nepalikau savo geriausio draugo bėdoje. Aš jį mylėjau ir buvau su juo. Bet atėjo ta lemtinga diena. Jo NEBELIKO. Verkiau ir dabar vis verkiu. Dėkoju jam. Aš jį mylėjau , myliu ir mylėsiu.
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:03:55

Wyyyy man patiko lol!

A little bit of kritika- Galejai wiska kiek labiau isplesti kad ir koki reiksminga iwyki keliais sakiniais. Siek tiek vaizdingu pasakymu cia irgi nepakliudytu.

Bet sakau man patiko lol! flower
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:07:36

O čia reali istorija Very Happy ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:18:09

man tai ziauriai patiko, kai perskaitain tokia istorija, net verkti norisi.. bet kagi.. o rimtai, cia tikra ar nea?? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Like a Star @ heaven Wink nerealus kurinelis.. :0 Sad Exclamation @ cyclops
Atgal į viršų Go down
horsine16
Kroso trenerė
Kroso trenerė
horsine16


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Miestas : siauliai

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:20:42

ne čia sukurta. sunny
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:24:54

O aš jau maniau ,kad tikra. Shocked Very Happy
Šeip šaunuolė esi. Labai gražu. Wink
Atgal į viršų Go down
horsine16
Kroso trenerė
Kroso trenerė
horsine16


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Miestas : siauliai

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:25:19

aciu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 20:29:08

joa.. saunu.. Shocked Wink Twisted Evil Like a Star @ heaven geek
Atgal į viršų Go down
MuOnce
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais
MuOnce


Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2007-12-26
Age : 31
Miestas : Vilnius

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptySk. 6 01 - 22:49:35

Joa man irgi labai patiko flower
Atgal į viršų Go down
horsine16
Kroso trenerė
Kroso trenerė
horsine16


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Miestas : siauliai

horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba EmptyPir. 7 01 - 16:06:52

įdesiu savo du piesinius Very Happy mazdaug kai buvau 10-11 metu juos piesiau Very Happy

horsines  kuryba Picture035


horsines  kuryba Picture036
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





horsines  kuryba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: horsines kuryba   horsines  kuryba Empty

Atgal į viršų Go down
 
horsines kuryba
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» horsines saskaita
» Maziukes kuryba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Gyvenimas tarp žirgų :: Kūryba-
Pereiti į: