Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Bridžitos darbų kraitelė. (:

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 20:40:52

Darkhorse: ten jis ir yra.isijungiau foto ir pabandziau kaip nors pan nupiest. Laughing man ten tokia tobula foto. Laughing lol!
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 21:40:05

O ka tu pavadinai Mazium? As tai ne mazius, bet pazystu ja, ji dar kitaip pasivadinusi Horsiuku555. Ji gyvena mano name, ir amzinai vagesi mano visus zirgus! Jinai ziauri ir labai bjauri! Twisted Evil Suspect
Atgal į viršų Go down
DarkHorse
Vesterno trenerė
Vesterno trenerė
DarkHorse


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2008-01-04
Age : 113
Miestas : Lietuvos mishkai O_o

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 21:47:00

Bri,kokia Rafiui garbe Very Happy . Gažu;]
Atgal į viršų Go down
http://unicorn.forumup.com
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 21:47:09

Mes zinom kad tu mazius Very Happy
Viskas issaiskinta pati stumi ant saves.ziaureke.Biagiam floodint.Paskutinis mano atrasytas tau sms cia. Suspect jeigu nekritikuoji ar pagiri nera cia ko rasyti Smile


Darkhorse- man nereali ta foto tiesiog, tobula.Nzn dah.. Cool Aciu.
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 21:59:40

Nu deja, deja. Ta Mazius pavoge mano visus zirgus, nu gal ne visus bet daugeli! Ir deja, as tikrai ne Mazius! Sakyk ka nori, bet as ne Mazius! Ir tikrai nenoreciau buti tokia slykstyne!!! Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyPen. 11 01 - 22:08:55

Bri, sry, bet... pafloodinsiu biski.

miniracing- ka cia pezi? kazkaip marvos zirgai zirgyne pries pora dienu admin buwo mazius, o dabar tu... Nu kaip zema... ir slykstu...
Ir siaip pagal durnuma tu tokia pat durna kaip ir ji.
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 12:55:33

Pirmas dalykas - ji pasisavino mano zirgyna!
Antras dalykas - as pasikeiciau nica, nes nenoriu pasirodyti tokia kaip ji!
Trecias dalykas - ji turejo savo zirgyna, bet pamate jog mano geresnis, tai tipo paime ir perkele i mano zirgyna viska!
Ketvirtas dalykas - as nezinau kaip ji suzinojo mano slapta, bet kol buvau isvazevusi i Turkija, ji pasisavino mano zirgyna!
Ir penktas dalykas - Dabar ji man visus savo pirktus zirgus, taip pat ir Bridzitos Scat Daddy.
Prasom ant manes nestumti! As ne tokia sluksti kaip ji! No Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 12:58:25

Miniracing rašo:
Pirmas dalykas - ji pasisavino mano zirgyna!
Antras dalykas - as pasikeiciau nica, nes nenoriu pasirodyti tokia kaip ji!
Trecias dalykas - ji turejo savo zirgyna, bet pamate jog mano geresnis, tai tipo paime ir perkele i mano zirgyna viska!
Ketvirtas dalykas - as nezinau kaip ji suzinojo mano slapta, bet kol buvau isvazevusi i Turkija, ji pasisavino mano zirgyna!
Ir penktas dalykas - Dabar ji man visus savo pirktus zirgus, taip pat ir Bridzitos Scat Daddy.
Prasom ant manes nestumti! As ne tokia sluksti kaip ji! No Evil or Very Mad
nesupratau to penkto dalyko Very Happy
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 13:03:26

Ta maze, man savo visus zirgus atidave, nes sake jog virtualiuose zirgynuose nebesilankys! Per daug sau tipo gedos prisidare! Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 13:06:39

Scat Daddy nebetavo :p Cool He's come bach to me Razz Exclamation Arrow Ir vistiek as netikiu :Dparsiau as tau Maze i skype issisaugok savo zirgus is sito zirgyno bet kad ji cia tokiu neturi neesme..O sakai gerai tuoi tikrai.aciuuz pranesta zinia.Baigiam flooda.Nes paksui atsibo cia trinti.Uz toki ziauru pasielgima konfiskuoju Scat Daddy. Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 13:15:00

Scat Daddy jau priklauso man, ir nesiruosiu jam niekam atiduoti! Ir dar, skype niekada nepriklause mazei, jis buvo mano! Bet kai ji neturejo as jei duodavau pasinaudoti! O dabar ji jau turi savo! Ir Scat Daddy nebeperleidziu niekma! Jis teisetai priklauso man! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 EmptyŠt. 12 01 - 13:20:38

Miniracing rašo:
Scat Daddy jau priklauso man, ir nesiruosiu jam niekam atiduoti! Ir dar, skype niekada nepriklause mazei, jis buvo mano! Bet kai ji neturejo as jei duodavau pasinaudoti! O dabar ji jau turi savo! Ir Scat Daddy nebeperleidziu niekma! Jis teisetai priklauso man! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jis tau nepriklauso nes sulauzei zodi.Nesvvarbu kad kitu niku bandai apsimesti kitu zmogumi bet tau neisseina mes ne tupos. drunken Taip kad sakyk- Ate Scat Daddy tongue
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Bridžitos darbų kraitelė. (:
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Gyvenimas tarp žirgų :: Kūryba-
Pereiti į: