Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Bridžitos darbų kraitelė. (:

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 20:58:58

Ponis
Mazytis, mielas ir smagus..
Toks nedidukas ir brangus..
Jaunai mano sirdziai..
Jaunai sirdziai su daug, daug, daug vilciu..
Tu buvai grazus,padukes...
tu mane priversdavai sypsotis..
Sypsena,per asaras...
Nebera taves...
O as likau...
Jau pasiilgau taves..
Nors taip neseniai tave dar maciau lakstanty..
Nesupestinga,ir jauna..
Dabar tave joja vaikai..Jiems nerupi kad tau skauda...
Jiems te rupi atsisesti..
Ech, mazyli tu mano...
Daugiau tokiu poniuku nebera...
Su tavim nedaug patyriau..
Taciau viena diena buvo ishkirtine..
tu parodei kad pasitiki manim..
tu parodei kad ant tawes tik as galejau astisesti...
Tai nuostabu...
Kitiems tu buvai tik ponis...
Man tu buvai kazkas zimiaj daugiau..
Pasiilgsiu taves,Poni..
Zinok-kad tu visada busi vienintelis toks...

[Cia tiesiog..Ne eileratsis!]
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:11:14

Serlokas Homsas

Mums buvo taip gera kartu..
Bet pinigai svarbiau uz viska..
NEsvarbu jausmai..
Svarbu pinigai..

Meile amzina..
Nors buvo ir baime tikra..
Kad nebebus..
To ka mylejai..
Tai kas rupejo..

Baime dingo..
Nes tai atsitiko..
Isejai kartu su ja..
Ir palikai mane..

NEpamirsiu taves niekada..
Nes tik tu man rupejai..
Tik tave as mylejau..
Tik tu tas vienintelis kurio prarast as nenorejau..

Galeciau padaryt bet ka kad tik vel butum pas mane..
Tikriausiai tu pamirsai mane..
Tikriausiai ten kazhkas kitas myli tave..
Tikriausiai tu jy myli labiau negu mane..

[Nesirimuoja zinau.Nepoete juk.Megeja.Turiu normaliu bet man jie nepatinka Very Happy.Mano vienintelis kuri mylejau labiau negu pasauli.Ir tebemyliu nors nemaciau 2 metus jo.Serlokas Homsas.] I love you
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:15:41

Antras nerealus. Sad Exclamation
Užjaučiu dėl Šerloko .. Bet ir man panašei su Nagliuku buvo. No
O tu kažkokį ponį dar seniau jojai ?
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:21:16

Jo as Poni kurio vardas buvo Ponis.Ji atveze zmones kad prajotume vaikams jis maziukas..Bet nerealus mes su juo skackiu duodam ;DD
Kitus jis numesdavo arba eidavo belenkokias ozias ir brekais.O man- nieko.Viena kart jojau ir mes risicavom iciavom pist sustojo pries didelius lauksu[ganyklas] stovi ir ziuri as tai po kokiu 2 min
-Varom..
Ir paraginau ji svelniai pradejom nuo tada shachkes varyt lol! Atsimenu visos mergos su dideliasizirgais tada ziurejo is aikstes paksui bande pacios ji jot kai manesnebudavo..Krisdavo, jos ji musdavo o as stengiausi kuo graziau..Tai vat grozis man i gera ;DDD
o Serloka nuejau i zirgyna ir nebebuvo jo..tuscias gardas..i ji ivede psichuskine kumele..Ji ten stovejo..Ech..Zinau kad jis trakuose :perkuno zirugose" Sad Smile
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:23:29

Kaip miela su tuo poniu blem. drunken
Kaip per filma su tom ganyklom. Very Happy
O man irgi tas pats su Nagliuku buvo.
Atėjau ir liko tik tuščias gardas. Sad
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:27:06

As niekaip negaliu Serloko pamirsti..Buvau jau kazkada pamirsus trumpam jau galvojau baigsis mano asaros vakare..Bet ne vis primena kazkas..O dabar man viskas as negaliu jo pamirsti..Atsiuncia is ten mergos man jo foto, viska apie ji man pasako.Paraso kaip sekasi jam..Isvis kai suzinojau kad jis buvo papuoles i avarija galvojau isprotesiu..Tada isvuis bent 4 mergos rase kaip jis gyja kaip ji vel apjopja kaip jam sekasi kad paime 1 vieta isjodinejime..Ech.. Sad Uzjauciu ir tave del Nagliuko Exclamation Wink pig drunken

Nu cia taip irgi pamaciau kad graziai susiskambejo bet tada Visos buvo apsalusios..Ziurejo ir vis bande is manes ji atimt lol! Ai nesiseke.Ponis irgi myli mane.. I love you Abipuse meile nevienakart irodyta lol!
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:34:58

Jo. Vargšė. Aš dėl Nagliuko ir verkdavau vakarais.
Mama pamatė sako : Kas yra? Sakau : Nesuprasi.
Bet vėliau išsipasakojau, tai sakė neverkt, nes kitur jam geriau bus.
Nors iš tikrųjų jam ten geriau, bet aš jo be galo ilgiuosi ir negaliu . Sad Crying or Very sad
O su poniu tai miela. I love you
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPir. 31 12 - 23:38:05

O as niekam neissipasakojau.zinau kad ir jam ten geriau negu pas mus.Bet mano mama sake palankyk keleta metu ir galesim zirga nupirkti tam kad tave su juo treniurotu kad jo nesugadinciau ir treneris kad setsu ant jo.Ir mano pirmoji mintis buvo-Serlokas..Manp..tikrai..
Ir op gero menesio supuse neberadau jo..Nu nzn dabar as mamai sakau kad nenoriu jokio zirgo nieko..Jei gauciau tik Serloka.Jis + vienas didziausiu Lietuvoje. ugis 186 lol!
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:00:10

Man patinka didžkiai. lol!
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:03:02

Didckiai yra super Laughing

Tik Bridzita, as nesupratau- ar tu zinai kur jis dabar yra, ar ne?
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:17:01

Zinau kur jis ;DD lol!
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:19:07

ai nu td lb gerai Cool
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:19:33

Kodel? Razz lol!
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyAntr. 1 01 - 21:26:39

Del to, kad zinai, kad jis yra. Ir zinai, kur jis yra. Ir zinai, kad jam ten gerai.
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 4 01 - 22:27:53

Ai neturiu ka veikti tad idesiu piesinus du.Kuriuos katik per "staurto Littlio" reklama nupoiesiau isijungiau dvi foto ir nupiesiau.Zinau kad cia belenkas bet katik piesiau.bet dabar jie pilni klaidu nebaigti nei ka..Mano ranka dar neigudusi Suspect
Barbaro: I love you
Bridžitos darbų kraitelė. (: S6008110
Lost In The Fog:
Bridžitos darbų kraitelė. (: S6008111


Paskutinį kartą redagavo , Pen. 4 01 - 22:58:15. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 4 01 - 22:53:51

Šaunuole.
Gražei gan padarei. Smile
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyŠt. 5 01 - 17:40:52

Va sendiena nupiesiau.Kai neturejau ka veikti.
Bridžitos darbų kraitelė. (: S6008112
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyŠt. 5 01 - 17:51:02

Man patinka tas paskutinis darbas xD Traukia sawo laisve xDD Razz
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyŠt. 5 01 - 17:52:33

Bridžita rašo:
Ai neturiu ka veikti tad idesiu piesinus du.Kuriuos katik per "staurto Littlio" reklama nupoiesiau isijungiau dvi foto ir nupiesiau.Zinau kad cia belenkas bet katik piesiau.bet dabar jie pilni klaidu nebaigti nei ka..Mano ranka dar neigudusi Suspect
Barbaro: I love you
Bridžitos darbų kraitelė. (: S6008110
Lost In The Fog:
Bridžitos darbų kraitelė. (: S6008111

Man tai patinka Razz TIk vat klaidos- Lost in the Fog- viskas beveik unreal, tik galva patobulink.
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyŠt. 5 01 - 17:55:51

Shadow - aciu.Kritika i nauda.zinau kad galva ten belenkokia, bet man sunkiausia yra piesti galva.Tad stenksimes tobuleti Razz
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyKv. 10 01 - 23:43:51

Zirgyne eiline diena.Tik izengusi i kiema nuskubu i arklides.Pribegu paglostau Ladogyte,Vleiuona ir Vidigogiru.Prieinu prie Eldorado.Mano kunas pasiurpsta.
Eldorado pasiziuri akimis kupinmis baimes.As istiesiu ranka, kad ji paglostyti, paguosti.Jis nubega i gardo gala.Skersas jo zvilgsnis zada kazka negero.Ant jo kuno begale steko dryziu.Visas jo kunas - isluptas steku.Uz ka?..Uz tai kad jis mano..
As nedrasiai ieinu i sirmelio garda.Jis skersas,trepsi,visas atkiles.As isteisiu ranka palietsi viena is rombu.vos palietus zirgas stoja piestu,sukasiir atsiduria kitoje puseje.As pasiemu sieno.Kita jo kuno puse...as nesulaikau asaru..Metu siena..noriu ji apkabinti..Jo kakla..Paglostyti jo kuneli..Matyti jo sviesias akis..Ne!! dabar jo kunas rombuotas..Steko zymes gilios..kita puse..Ji kruvina.Jo burna nutryne griezti zaslai.Is steko zymiu matytiisbeges kraujas..As apsikabinu vienintele jo sveika vieta - koja.Stekas jos nesiekia.Glostau ja..letai priarteju prie snukucio.pasiziuri i akis..AKis i aki..Zirgas bijo.as spragteliu rankos pirstais.Jis iskart krupteli.Vienos jo akies vyzdis pusbaltis.is steko i aki.
Bet uz ka jam.Uz tai kad jis mano...prieina silvija ir pasko kelis zodzius is kuriu supratau uz ka, kas ir kaip..-ji jojo...
Mano suri asara nubega tiesiai ant zirgo nosytes.Vesios ir siurkscios.Nebe minkstos,siltos ir svelnios.As pabuciuoju jo nosyte,zirga skiek pasibaido taciau apsiramina.Palietusi jo pavarza isgirstu tik viena..Zirgas suzviegia is skausmo.Visu kitu zirgu zvilgsniai susismeigia i ji.
pagaliau i arklides ateina ji..Ta pati kuri tai padare..
-Tavo kalte,-vieninteliai zodziai is daugelio kuriuos isgirstu..Mano holsteiniukas..Simukas..Eldorado.
Ir tik mano kalte..Tu kentejai toki skausma uz mane..Nekentejai..-KENTI.tave sumuse nes tu..Mano? .. Ta akimirka nenorejau jo palikti net menkiausiai sekundei..kiekviena spirejes zmogus man buvo piresas ta akimirka..Uz ka? uz tai kad jis mano - mintis mano galvoje..Vienintele..Uz tai kad jis mano..Mylimiausias..Man brangiausias..

[P.S. zinau kad cia nesmaone bet cia pagrazinta realybe.Tikrai man patinkantis zigrklis buvo ziauriai sumustas kai manes nebuvo uz tai kad jis mano.Ai nekomentuokit.Nenoriu cia dabar pamokslu.Zinau kad nesmaone.Nu bet jei krciau gal ka geresnio sugalvociau Laughing Kazkodel norejau tai parasyti ir issilieti. albino ]
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 11 01 - 15:06:47

Man patiko Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Miniracing
Susižavėjęs žirgais
Susižavėjęs žirgais



Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2008-01-09

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 11 01 - 15:11:12

Visai neblogas, kaip rasytoje as prasta, bet vis tiek manau jog sis rasinelis labai cool!!! Sugraudino kai perskaiciau tavo zodzius, jog toks ivykis buvo tikroveje! Sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 11 01 - 20:03:10

Maziau- ne grynai..Cia ir tas kraujas nat itos puse pagrazintas..bet buvo viena akis pabalusi galvoijau apzlibs.. Shocked Aciu.
Zinau kad cia yra copy-past bet nu ka zinau nebesusilaikiau cheers
Atgal į viršų Go down
DarkHorse
Vesterno trenerė
Vesterno trenerė
DarkHorse


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2008-01-04
Age : 113
Miestas : Lietuvos mishkai O_o

Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: EmptyPen. 11 01 - 20:07:02

Tavo pirmas piešinys taip į mano Raffalian užneša Laughing . Wink
Atgal į viršų Go down
http://unicorn.forumup.com
Sponsored content





Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bridžitos darbų kraitelė. (:   Bridžitos darbų kraitelė. (: Empty

Atgal į viršų Go down
 
Bridžitos darbų kraitelė. (:
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Gyvenimas tarp žirgų :: Kūryba-
Pereiti į: