Liberty_Šmėkhla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberty_Šmėkhla

Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 SHaDoW kurybos uzkampis...

Go down 
+4
Liberty
smekhliuke
Bridžita
SHaDoW
8 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptySk. 30 12 - 23:01:26

Wat laukit mano kurybos xDD
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyPir. 31 12 - 0:32:19

Be to, is karto pasakau- mano kuryboj bus ne vien viskas susije su zirgais. Bus ir dainu su akordais gitaruskoms xDDD.
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 15:44:37

Wnz siaip esu gana meniskas zmogus, bet dbr nera kurybos nuotaikos scratch study .

Tai vat is karto pasakau- cia tokia keista nesamone parasiau.

Kam nepatinka- neskaitykit.

Nes tikrai biski kazkokia nesamone.

Bet man patinka, nes cia issiliejau, kai netekau sawo mylimiausio zirgo.

Ai, be to-kurinys ne apie zirgus
.

*****Be pavadinimo*****

As baigiu uzdusti
Nuo tawo beprasmiu kalbu
Jos lyg grandines supancioja mane
Ir ant kaklo uzneriu kilpa

Kodel viskas pakrypo ta linkme,
Kodel tu dusini mane?
Ar supranti, kad visame tame nera prasmes?
Kodel tu zudai mane?

Nebepakeliu as jau tos nastos
Kuria tu uzkrauni man
Noreciau buti laisvas
Eiti taip kaip eina laisve

Viena diena as visa tai pamirsiu
Nusiplesiu grandines nuo savo ranku
Nusinersiu kilpa nuo kaklo
Ir eisiu taip, kaip eina laisve!


Vnz tokia nesamonele xD... Mano jausmai islieti perkeltine prasme. Ir siaip kas be ko-cia ne eilerastis. Siaip cia kuriau kazka panasaus i daina...
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:18:16

Man patiko tik be muzikos teksto zodziai nesusieina kaikurie scratch lol! I love you saunuole, jigu cia daina sukurk akordus pailgink ja ir cia idek pasigrosiu pasidainuosiu lol!
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:25:47

Cia toks senas nu pirmas is mano rimtesniu darbu.

Pradzia :
Atejau i arklide. Cia tylu. Nuskubu pries sawojo erziliuko. Paglsotau. Sis lyg ignuoroudamas mane grybsteli ranka. Paglostau dar karta. Taciau jis nereaguoja. Dar siek tiek palaukia, o kai isitikina, kad tikrai neatnesiau jam obuolio, nusisuka ir pradeda abejingai kramsnoti siena. Tai toks tas mano Poliukas.
Kitame arklides gale stovi nauja kumele. Taciau man kazkodel neidomu. Na gal siek tiek... Taigi nueinu ir apziuriu ja. Neiswaizdi, auksta, kastonine kumele, zwelgianti i mane liudnomis, skausmo pilnomis akimis. Paglosciau ja. Maniau, kad ji puls kaulyti skanesto is manes, taciau smarkiai apsirikau... Ji palaize mano ranka, pasitryne galwa i mane. Issitraukiau is kuprines obuoli, kuris buwo skirtas mano erziliokui uz po treniruotes, taciaw supratau, kad siai kumelei jo reikia labiau... J abejingai apziurejo obuoli ir dar karta pasitryne gala i mane. Kazkoks stiprus rysys siejo mus... Tos akys, kurios buwo tokios liudno, staiga praswito... TAda ir supratau: taj naujos draugystes pradzia...
Pabaiga:
Praejo keturi metai. Keturi metai draugystes, meiles, nuolankumo... Nuostabiausi mano gywenimo metai. Ir jos.
Dabar ji stovi levadoje, kaip ir pora kitu, netekti tverianciu arkliu. As stoviu ir ziuriu i jos akis. Tai jau nebe tos selmiskos akytes, kurios pradziugindavo mane visada...Jau ji nebe mano...Ir as tai zinau. Ir ji tai zino...
Apakbinu jos kakla, si suprunkscia. O as pravirkstu... Nejaugi musu draugyste nieko verta? Nejaugi bet kas, kas tik panorejes gali mus iskirti? Negalejau patiketi likimu... Mano kumelyte taip pat... Si kumele pakeite mano gywenima...Ji ismoke mane myleti. Aciu tau kuemlyte...
Atvaziavo masina jos isiwezti. Mano zirgiuke pradejo neramiai lakstyti po levada. Argi tai ka bepakeis? Prieinu prie jos...Nuraminu. Liko vos kelios minutes atsisweikinti. Vos kelios niekingos minutes isreiksti tam, kas truko net keturis metus... Priglaudziu jos galva pries savosios ir tyliai sukuzdu: Nezianu kur, nezinau kaip, neznau kada, taciau mes vel busim kartu!
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:27:38

Bridzita- Nu kad nesusieina zodzia sakau cia tokai biski nesamone gawos... Bet man visai patinka Laughing

O del akordu- cia butinai. Tik reikia dar sugalvot ir ritma gera parinkti xDD
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:30:43

Shadow net asara isbego..net ne viena kelios..Nevirkdyk manes..Kaip graudu..Cia taip buvo rimtai? ...Liudnas belenkaip pasakojimas No Sad
Bet labai grazus I love you
Atgal į viršų Go down
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:31:29

Kai atitaikysi muzika zodziai labai gerai susilies cheers
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:47:54

Bridzita- aciu... Nebandau virkdyt ar graudinti xD Razz confused tongue

Paprasciausiai taip gaunas man.

Istorija wisa isgalvota- bet ta pati jauciau, kai wiena diena atejau ja balnotis ir jos nebebuwo. Neutral Sad

O del tos dainos- nu ziuresim kas gausis xD Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 17:49:36

Ai tu t akumele vistik jojai ane? tik nebuvo ten daug ko? ;]] vidtirk apsierkaiu sende man liudna labai scratch Razz Sad
Atgal į viršų Go down
smekhliuke
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
Žirgyno direktorė ir konkūro trenerė
smekhliuke


Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2007-12-23
Age : 31

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 18:42:57

Shadow , pasakojimas griebiantis už širdies Like a Star @ heaven ... man patiko What a Face Wink
Atgal į viršų Go down
https://smekhlaliberty.forumlt.com
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 18:48:57

Bridzita- zinoma jojau ja. Vnz ten tokia istorija buwo... Gal kada parasysiu.

Smekhliuke-aciu Razz Stengiaus xD


Paskutinį kartą redagavo , Antr. 1 01 - 18:51:57. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 18:51:03

E tu ka cia blem as ne admine, ir juo labiau ne LIBERTY lol!
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 19:15:35

Pasakojimas tikrai nerealus. Shocked
Bri ~> Aš ne adminė, o tuo labiau ne Liberty ? Čia kaip įžeidimą suprast ? Suspect
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 19:25:23

Liberty- aciu labai Razz
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bridžita
Veterinarė
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 493
Join date : 2007-12-26
Miestas : Kedainiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 20:09:23

Liberty ne ne kaip izedimaCia rasiau as ne admine Liberty, be man kitaip gavos lol!
srr jei isizeidei What a Face Like a Star @ heaven Shocked I love you
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 20:52:58

Nieko. lol!
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 22:47:13

Vaziuojam masina. Uz lango pucia smarkus vejas, lyja smulkus lietutis. Ruduo. Vaziuoju visai be nuotaikos. Stebiu pakelese augancius vargingus medelius, kurie jau numete lapus. Atrodo isrengti jie ir palikti likimo valiai. Visiskai niekas jiems nepadeda... Ir vargsai tures visa ziema sitaip kenteti...
Galvoje knibzda tukstanciai minciu. Atsiverciu sawo sasiuwini ir pagalvoju, ka gi cia uzrasius. Nors galvoje wisos mintys wos telpa, taciau sunku jas sudelioti ir susieti. Ir staiga, kazkur tarp srauto tu minciu, uzciuopiu wiena mintele- mano kumele... mano pati paciausia, pati mylimiausia. Na, jau nebe mano... Dabar kazkieno. Bet jau nebe mano. Atsiverciu sasiuvini ir pradedu rasyti: " Pamenu, ir tikrai niekada nepamirsiu, kaip pirma karta atejau prie tawo gardo. Kaip tu man nepatikai, taciau tik pamaciusi tawe sirdimi, o ne akimis, pamilau labiau uz viska pasaulyje. Tu mane pakeitei, ismokei myleti. Ismokei suprasti, kas yra svarbu. Ismokei pajausti.
Kad mes wiena kita suprastumeme, mums nereikejo kvailu geleziu, ar kitokiu panciu, kurie zaide tawo kuna ir mano mintis. Mes wiena kita suprasdawome be zodziu, be garsu. Mums nieko nereikejo. Nes mes turejom viena kita.
Mes buvome tokios pat. Kaip du vandens lasai. Ir skirtingos. Skirtingos-kaip diena ir naktis...
TU negalejai sokti taip aukstai, kaip kiti. Tu negalejai begti taip greitai kaip kiti. TU negalejai judeti taip gerai, kaip kiti. Bet tu buvai ir esi man geriausia.
Bet stai, viena diena, ivyko kazkas baisaus... Atejau i zirgyna, ir man pasake... Pasake TAI. As negalejau patiketi. Norejau begti pabegti ir niekada nesugrizti. Bet tai nebuwo imanoma. Ta akimirka niekas nebuwo imanoma.
Stai, tu paruosta jau stovi levadoj. Tu tikiesi, kad viskas bus gerai. O as zinau, kad ne. O taip noreciau nezinoti... Kartais melas arba nezinia geriau negu tiesa. Tikrai taip. Ta akimirka mane guode tik tai, jog jauciau, kad JI to nesupranta... maniau, kad ji nesuvokia, kad mus tuoj isskirs.
Iejau i levada. Priejau prie sawo kumeles. Ji pazvelge i mane tomis akimis. TOkiomis paciomis, kaip ir ta pirma karta, kai pamaciau ja. As nusukau akis ir is ju pasipyle asaros. Ji priglaude sawo silta nosyte prie manes... Tada pazvelgiau i ja. Jos snukiu riedejo asara... Ta akimirka as suvokiau, kad ji supranta.
Stai, paskutines musu minutes kartu. Priglaudziau ja, kaip niekada stipriai, taciau beprotiskai svleniai. Ji pasitryne i mane taip pat, kaip ta pirma karta... Viskas. Ja jau isveda. As nesugebejau to padaryti... Bet as tau prisiekiu... Kaip nors, kada nors, kur nors, mes vel busim kartu...".
Uzverciu sawo sasiuwini. Sirdi uzliejo prisiminimai, o akis asaros. Apie nieka daugiau nenoriu galvoti...
Privaziuojam nedidele kaimo gywenviete. Aplinkui ganosi pora liesu supanciotu arkliu ir karviu. Pazvelgiu i dirbama lauka. Ten iki keliu purve suklimpusi kumele bando patempti arkla... As isiziuriu i ja aiskiau. Ji kazkodel mane patraukia... Tai gana auksta, liesa, kastonine kumele, ilgu kaklu, nusiurusiu kailiu, ir visa purvina... Jos zvilgsnis toks keistas, kazkuo pazistamas.
Tada as ir supratau. Tada norejau issokti is masinos, nubegti pas ja, nuplesti tuos trinancius pakinktus ir joti su ja i pasaulio krasta... Bet kur, tik toliau nuo sitos vietos... Akyse pradejo kauptis asaros... Nebesusivaldau.
Masina pradeda vaziuoti greiciau, ir kumele dingsta uz horizonto. Dziaugiuos, kad jos nebematau. Ir liudziu... Atsiverciu sasiuvini, ir uzbaigiu sawo darba: "... Atleisk man.."
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyAntr. 1 01 - 22:47:44

Cia anos istorijos tesinys jai kam neaisku... Neutral Arrow
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Bubble
Arklininkė
Arklininkė
Bubble


Pranešimų skaičius : 61
Join date : 2007-12-28

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyPen. 4 01 - 23:14:01

Šakės,taip varo širdį man,Shadow,tu knygą davai parašyk apie šitą kumelę ant tiek fainiai... Shocked šaunuolė cherry Basketball cheers
Atgal į viršų Go down
Liberty
Horses Star
Horses Star
Liberty


Pranešimų skaičius : 352
Join date : 2007-12-23
Age : 31
Miestas : Vilnius

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyPen. 4 01 - 23:33:03

Nereali istorija.
Tikrai būtų įdomų tokią knygą perskaityt.
Šaunuolė esi. Wink
Atgal į viršų Go down
Bubble
Arklininkė
Arklininkė
Bubble


Pranešimų skaičius : 61
Join date : 2007-12-28

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyPen. 4 01 - 23:46:17

Nu sakau. Davai tegul ateina tau mūza ir parašyk dar vieną pratęsimą šitos istorijos,a? geek Razz
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyŠt. 5 01 - 0:12:13

joa... labai noretusi isgirsti.. dar kazka panasaus.. labai idomi istorija, ypac kai isiskaitai... labai prasau, parasyk dar... Wink Laughing Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyŠt. 5 01 - 10:41:13

o Dieve mergos aciu Laughing net nemaciau, kad cia tiek priraset! Laughing Laughing cherry Aciukas nerealus uz jusu kritika nerealia Razz Razz Razz

O del knygos- hmmm... arba del pratesimo... mayby reiketu kazka pamastyti xDDD Bet laiko wat nlb yra xDDD... Nu pasistengsiu laisvesne minute nugnybt ir pabandyt kazka sukurti dar Basketball
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
SHaDoW
Ištvermės trenerė
Ištvermės trenerė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 496
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Miestas : ShiauLiai

SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... EmptyŠt. 5 01 - 22:43:53

Pabandziau sukurti kazka idomesnio ir originalesnio, tad sugalvojau ta pacia istorija (pirmaja versija) perteikti zirgo akimis... Na, tikrai nelengvas darbas... Bet pabandysiu Laughing Primetat, si istorija tures 3 versijas... Wohooo Razz

PRADZIA:
As stovejau liudna naujuose namuose. Cia buwo salta, tamsu ir nejauku. Po kolkas cia nepajutau jokio gerio. Jokio gerio, kaip ir visada... Ankstesnieji mano namai buwe dar niuresni, saltesni ir tamsesni. Taciau wisada islikdawo wiltis, jog kazkas prieis, pades ir viska pakeis... Bet taip niekada neatsitikdawo.
Jauciausi tokia vienisa, tarsi pati vienisiausia visame pasaulyje. Pabandziau salia esanciame garde uzkalbinti zirga, taciau sis tik spirtelejo i gardo siena, akivaizdziai parodydamas, jog nenori tureti su manim jokiu reikalu. Nuleidau galva ir pradejau uosti ora.
Staiga, arklidziu gale isgirdau kazkoki triuksma. Pakeliau galva. Prie manes artejo kazkoks zmogus. Jis artejo ir artejo. Ir su kiekwienu zingsniu iziebe vis nauja vilties liepsnele. Ir stai, tas zmogus cia. Jis atidaro garda. Man baisu. O jei kaip wisada, wietoj to, kad buciau paglostoma, gausiu smugi? Ar vietoj meilaus zodzio busiu isvadinama paciais slyksciausiais zodziais?
Taciau wisas mano abejones issklaide to zmogaus jaukumas ir siluma. Kai jis atsirado garde, si wieta man tapo pati mieliausia ir geriausia. Sviesiausia ir skaidriausia. Zmogus istiese ranka- ten gulejo kazkoks daiktas. Apziurejau ji. Tada pazvelgiau i jos akis. Jos dege svelnumu ir kantrumu. As dar karta paziurejau i ta daikta. Kvepia skaniai ir gundanciai. Bet man tai nerupi. Priglaudziu galva prie jos. Tada vel paziurejau i ja, ir pajauciu iki tol nepatirta jausma-meile...
PABAIGA:
Ryte JI atejo i mano garda. JI buwo labai liudna. Pirma karta pamaciau tokias jos akis- jos buwo slapios, is ju kazkas riedejo. Bakstelejau ja snukiu. Ji net neatsisuko. As issigandau. Taip niekada nebuna... As supratau- kazkas ne taip. Ji paruose mane pervezimui. Ka tai reiskia- as puikiai zinau. Is baisiu namu keliaudavau i kitus, dar baisesnius. Vienas vienintelis kartas buwo isimtis- kai patekau cia. Ne, as nenoriu. Nenoriu niekur keliauti. Nenoriu niekur eiti. JI apkabino mano kakla. As priglaudziau snuki prie JOS... As zinojau, visa tai susitvarkys, ji padarys viska, ir viskas vel bus gerai, viskas kaip anksciau... Taciau visos mano viltys zlugo, kai isgirdau jos zodzius: "eime..."
Dabar jau stoviu levadoj. Pazistamas jausmas. Visada jo laukdavau, nes tikedavausi patekti i geresnia vieta... Taciau cia-pati geriausia vieta... Niekur nenoriu keliauti. Taciau, jeigu JI nurodineja, kur eiti ir ka daryti, as tai darysiu... Jauciau, kad visa tai JI daro ne sawo noru. Liudnomis akimis zvelgiau i JA, tupincia levados kamputy... JI atrode tokia liudna. Ir vis del to as supratau, kodel. Nuleidusi galva priejau prie jos. JI paziurejo i mane to verianciu zvilgsniu. Ji lyg sake: " Nepyk, as nieko negaliu pakeisti..." Ir viskas.
Ji atsistojo, ir as priglaudziau galva prie jos. Taip stipriai, taciau taip svelniai. Pasijutau, kaip ta pirma karta, kai is niurios ir viskuo nusivylusios tapau svlenia ir laiminga kumele, kai pamaciau JA. Jutau ta jausma, taciau jis mane verte atvirksciai... Pajutau, taciau nesupratau kas tai. Is akies, mano snukiu kazkas riedejo. Visai kaip ir JAI. Tada isgirdau ja tyliai kuzdant, taip tyliai, jog visame pasaulyje galejau girdeti tik as: "Nezinau kur, nezinau kada, nezinau kaip, bet mes vel busim kartu!.."
Atgal į viršų Go down
http://www.darkhorse.forumup.lt
Sponsored content





SHaDoW kurybos uzkampis... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SHaDoW kurybos uzkampis...   SHaDoW kurybos uzkampis... Empty

Atgal į viršų Go down
 
SHaDoW kurybos uzkampis...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SHadoW bankas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Liberty_Šmėkhla :: Gyvenimas tarp žirgų :: Kūryba-
Pereiti į: